لاغری موضعی

عامل‌های گوناگونی بر بزرگی، شکل و ظاهر شکم تأثیر می‌گذارند که از آن جمله می‌توان به روند طبیعی پا به سن گذاشتن، بارداری و ویژگی‌های ارثی و ژنتیکی و رژیم لاغری سریع در یک هفته اشاره کرد. خبر خوش برای آن دسته از بیمارانی که با تعدیل رژیم غذایی وورزش لاغری نتوانسته‌اند عضلات قسمت میانی را تقویت کنند و به تناسب اندام دست یابند این است که پس از کوچک کردن شکم می‌توانند به بهبود چشمگیری در زیبایی خود دست یابند.

پیش گرفتن سبک زندگی سالم، از جمله رعایت رژیم لاغری برای شکم و پهلو مناسب و ورزش کردن و لاغری با داروهای گیاهی همواره باید به منزله نخستین اقدام پیش از مداخله جراحی در نظر گرفته شود. بااین حال مواردی وجود دارد که هر چقدر بیمار ورزش هوازی، حرکت دراز و نشست و کرانچ انجام دهد، باز هم برای آب کردن شکم مفید نیست و پوست افتاده سفت نمی‌شود. به جرآت می‌ توان گفت کهلیپوماتیک همواره استاندارد زرین پیکر تراشی و متناسب ساختن شکم محسوب شده است.

آیا تا به حال تلاش کرده‌اید با روش های لاغری موضعی تا از دست چربی‌ های اضافه‌ای خلاص شوید که انگار خیال آب شدن ندارند و به هیچ طریقی از بین نمی‌ روند؟ آیا دائماً نگران وجود این چربی‌های سرسخت و بد شکل شدن اندامتان هستید و رسیدن به اندامی مطلوب را رویایی دور از دسترس می‌پندارید؟ مژده ما به شما این است که پاسخ تمام این مشکلات را می‌توانید با روی آوردن به لاغری لیپوماتیک بیابید. با لاغری لیپوماتیک میتوانید به درمان چاقی شکم خود خاتمه دهید.


لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از تکنیک های لاغری موضعی است. این روش به ویژه برای تناسب اندام بعد از زایمان و بانوانی مفید است که پس از چند قلوزایی پوست و شکم‌شان بیش از آن کشیده شده است که بتوان امیدوار بود طی فرایندی طبیعی آب کردن شکم به حالت عادی برگردد.

آمادگی پیش از لیپوماتیک

آزمایش‌های لازم را ۱۰ روز پیش از لیپوماتیک انجام دهید.

مصرف داروهایی مانند مسکن‌های غیراستروئیدی (ایبوپروفن، مفنامیک اسید، دیکلوفناک، ناپروکسین، ژلوفن، سلکوکسیب و اقلام مشابه)، آسپرین و همچنین نوشیدنی‌های الکلی را ۱۰ روز پیش از لیپوماتیک(لیپوساکشن شکم بدون درد) متوقف سازید.

مدت زمان استفاده دائم از گن لیپوماتیک پس از جراحی

برای موارد لاغری موضعی شکم و پهلو بهتر است ۴ تا ۵ روز پس از عمل از شکم‌بند استفاده شود و بیمار پس از بسته شدن سوراخ‌ها باید به مدت یک ماه و نیم گن مخصوص لیپوماتیک لاغری را به تن کند.

مراقبت پس از لیپوماتیک

هر دو ساعت یک لیوان آب بنوشید.

محل برش‌های جراحی را ماساژ دهید تا محلول بی‌حسی خارج شود، بهتر است شب اول پس از عمل هر سه ساعت یک بار و در روزهای بعد سه مرتبه در روز ناحیه تحت درمان را ماساژ دهید.

به مدت ۳ تا ۴ روز پس از عمل لیپوماتیک هر روز به پزشک مراجعه کنید.

به مدت یک ماه از خوردن غذاهای شور و چرب پرهیز کنید.

به هیچ عنوان پس از جراحی از کمپرس گرم و یا سرد استفاده نکنید.

تا یک هفته پس از جراحی از مصرف داروهای پیش گفته خودداری نمایید.

نوع تغذیه بعد از لیپوماتیک برای جلوگیری از بازگشت مجدد چربی‌ها بسیار لازم است . شما باید سعی کنید میزان تری‌گلیسریدها، لیپوپروتئین‌های سبک (LDL) و لیپوپروتتئین‌های بسیار سبک (VLDL) را کاهش دهید. همزمان باید تلاش کنید تا سطح متابولیزم در بدن خود را نیز بالا ببرید، میزان لیپوپروتئین‌های سنگین (HDL) و میزان سوخت و ساز چربی‌ها را افزایش دهید، سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنید و از ضعف و خستگی شدید بدن جلوگیری کنید.

کاهش درد و کبودی

درد و کبودی معمولاً ظرف ۲ هفته برطرف می‌شود، با این حال می‌توان با مصرف مسکن‌ هایی مانند استامینوفن در هفته نخست یا ژلوفن در هفته دوم تا حدی از شدت درد کاست.

کاهش ورم

ورم معمولاً ظرف ۶ تا ۸ هفته فروکش می‌کند و نتیجه نهایی را می‌توان ۶ هفته پس از جراحی مشاهده نمود.

زمان مناسب استحمام، رفتن به سونا و استخر

بیمار می‌تواند دو روز پس از لیپوماتیک دوش آب گرم بگیرد و حمامی کوتاه و ساده داشته باشد.زمان مناسب رفتن به سونا و استخر به ترتیب یک ماه و دو هفته پس از لیپوماتیک تعیین شده است.

زمان مناسب شروع مجدد رانندگی و مسافرت

بیمار می‌تواند پس از تسکین درد (معمولاً ۳ تا ۵ روز) رانندگی کند و دو هفته پس از عمل نیز به سفر برود.

آیا اختلال قاعدگی پس از عمل طبیعی است؟

برخی بیماران به دلیل تروما و عوارض لیپوماتیک با اختلال قاعدگی مواجه می‌شوند که کاملاً طبیعی است و جایی برای نگرانی وجود ندارد.

امکان بازگشت چاقی

از آنجایی که بیش از ۸۰ درصد چربی تخلیه می‌شود، با قبول قیمت لیپوماتیک امکان بازگشت چاقی بسیار پایین است، اما اگر بیمار پرخوری کند یا دچار اختلال در سوخت و ساز بدن بشود، احتمال دارد بخش دیگری از بدن بزرگ شود.

حداقل زمان بین جلسه‌های لیپوماتیک

چنانچه بیمار مشکل کم‌خونی نداشته باشد می‌تواند پس از گذشت یک هفته از جلسه اول به پزشک مراجعه کند، در غیر این صورت باید بین دو جلسه دست‌کم یک ماه فاصله باشد.هزینه لیپوماتیک با توجه به ناحیه تحت درمان و برای هر فرد متفاوت می باشد .

تعادل بین تولید و حذف چربی فرایندی طبیعی است که در از بین رفتن سلول‌های چربی (آدیپوسیت) اثر دارد. ذخیره چربی علی‌رغم فعالیت بدنی منظم و رعایت رژیم غذایی مناسب معمولاً به مرور زمان رو به افزایش می‌باشد. دستگاه لاغری ال پی جی (LPG) درمانی بدون درد، ایمن و موثر را برای رسیدن به تناسب اندام دلخواه ارائه می‌دهد.

اگر تلاش‌های شما برای رسیدن به اندامی متناسب علی‌رغم رعایت رژیم لاغری سختگیرانه ناکام می‌ماند و نمی‌توانید این چربی‌های سرسخت را از بین ببرید، ما روشی سریع، بدون عوارض و بدون درد را به شما پیشنهاد می‌کنیم که به جراحی نیز نیازی ندارد. برای درمان سریع چربی های انباشته شده می‌توانید از دستگاه های لاغری مطمئن استفاده کنید.