کاشت موی طبیعی با جدیدترین روش ترکیبی

افزایش ریزش مو و شمار افرادی که در مطب های متخصصان پوست و مو در جستجوی راه حلی برای داشتن موهای پرپشت هستند این روزها بازار کاشت موی طبیعی سر و.. را داغ کرده است. بهتر از قبل از استفاده از روش های مختلف کاشت موی سر در مورد انها اطلاعات کافی داشته باشید.

کاشت مو و کاشت ابرو یکی از موثرترین روش های درمانی برای بازیابی و ترمیم مو و ابرو می باشد زیرا نتایج کاشت مو و کاشت ابرو طبیعی، دائمی هستند و ظاهری طبیعی را برای فرد به همراه می آورد. هنگام استفاده از روش کاشت موی سر ، پزشک متخصص موهای سالم شما را از پشت سر برداشته و سپس آنها را در نواحی خاص سر که موها نازک شده یا به خاطر هورمون دی هیدروتستوسترون (DHT) طاس شده است، قرار می دهد. کاشت موی طبیعی به خودی خود می تواند در هر سطح بین چند صد تا چند هزار پیوند را پوشش دهد و این موضوع بستگی به مقدار موهای از دست رفته بیمار و مقدار موی مورد نیاز برای پرپشت کردن موی سر در نواحی مورد نظر دارد.

مرکز لیزر باران در زمینه کاشت موی طبیعی با جدیدترین روش ترکیبی با پیشرفته ترین متد های روز دنیا فعالیت دارد. برای اینکه موهای از دست رفته خود را باز یابید و زیبایی خود را دو چندان کنید به ما اعتماد کنید و این عمل را در کلینیک دکتر مهرنژاد تجربه کنید . کلینیک ما در فضایی دل انگیز و با صفا پذیرای شما عزیزان در زمینه زیبایی پوست و مو می باشد .

مزوتراپی یکی از روش‌های بسیار موفق برای درمان ریزش مو در زنان و مردان است این روش کاملاً بدون درد است.مزوتراپی موی سر نتایج بسیار سریع و خوبی در درمان ریزش مو حاصل می‌کند.


در روش کاشت موی طبیعی هر یک از پیازهای مو از ناحیه اهدا کننده گرفته شده و به دقت در نواحی بی موی سر کاشته می شود و این کار تا زمانی انجام می شود که الگوی رشد موی قبلی بیمار بازسازی شود. در ادامه مو می تواند فرآیند رشد عادی خود را از سر گرفته و ادامه دهد. روش ترکیبی پیوند موی طبیعی یک روش جدید است که برای بازیابی سیستم رشد طبیعی موها طراحی شده و به این ترتیب می توان بر اساس نیاز بیمار عملیات کاشت مو را انجام داد و به نتایجی دست یافت که بیشترین شباهت را به ظاهر طبیعی فرد داشته باشد. روش کاشت مو sut نیز تکنیکی غیرجراحی برای درمان ریزش مو است که در این مقاله به بحث مراحل و هزینه کاشت موی طبیعی می‌پردازیم.

هم چنین یکی از روش های کاشت مو موثر دیگر برای برخی از بیمارن روش پی آر پی است.

اقدامات قبل از کاشت مو

قبل از انجام کاشت مو و کاشت ابروی طبیعی یک آزمایش خون انجام می دهد تا سلامت عمومی شما بررسی شود. همچنین توصیه هایی قبل از کاشت مو به شما میشود به اینصورت که برای دو هفته قبل از کاشت مو بانوان و آقایان لازم است آسپرین مصرف نکنید چرا که ترکیبات آسپرین موجب رقیق شدن خون و بیشتر شدن خونریزی می شود. موها نباید بیش از حد کوتاه باشند و حداقل دو سانتی متر بلند شده باشند. روز قبل از کاشت مو موهای خود را با شامپوی معمولی بشویید و در روز کاشت مو با معده خالی به کلینیک نیایید و مانند روزهای عادی غذا بخورید.